23.3.2018

Novinky Reference Produkty Služby Download Ceník Objednat Kontakt Další

Objednat

-

Způsoby prodeje

Na dobírku

Faktura poštou

Banka - pošta

Banka - e-mail

Sériové číslo

- Způsoby prodeje -

Na dobírku

Objednaný/é program(y) Vám bude zaslán poštou na dobírku za celkovou cenu zvolených programů + poštovné v ceně 70,- Kč. Objednáváte-li si více programů najednou, stačí, když zaslání na dobírku umožňuje alespoň jeden z nich.


Faktura poštou

Této možnosti mohou využít pouze právnické osoby. Objednaný/é program(y) Vám bude zaslán normálně poštou spolu s fakturou na celkovou cenu zvolených programů + 40,- Kč poštovné. Forma úhrady faktury bude bankovním převodem. Objednáváte-li si více programů najednou, stačí, když zaslání na programu s fakturou poštou umožňuje alespoň jeden z nich.


Banka - pošta

Nejprve uhradíte celkovou částku za objednaný/é program(y) bankovním převodem + 20,- Kč poštovného a program(y) Vám ihned poté bude(ou) zaslán(y) poštou. Objednáváte-li si více programů najednou, stačí, když zaslání na programu poštou až po jeho úhradě umožňuje alespoň jeden z nich.


Banka - e-mail

Po odeslání objednávky Vám do druhého dne přijde faktura ve formátu PDF. Tu uhradíte bankovním převodem a jakmile obdržíme platbu na náš účet, program(y) Vám ihned poté bude(ou) zaslán(y) elektronickou poštou na Váš e-mail. V případě programů větších datových objemů Vám bude zaslán URL odkaz společně s přístupovým jménem a heslem pro stažení programu ve formátu ISO (obraz CD připravený pro vypálení) nebo ZIP archivu.
Objednáváte-li si více programů najednou, musí možnost zaslání na e-mail až po jeho úhradě umožňovat každý z nich.


Sériové číslo

Jedná se o shareware program(y), které si nejprve stáhnete z těchto stránek a pro jejich aktivaci potřebujete sériové číslo. To/ta si zde objednáte, uhradíte celkovou částku bankovním převodem a toto/tato sériová čísla Váam bude/ou zaslána na e-mail. Objednáváte-li si více programů najednou, musí možnost aktivace sériovým číslem umožňovat každý z nich.


V případě objednávky programů o celkové honotě od 2 000,- Kč více, poštovné ani balné neúčtujeme.

Po celou dobu vyřizování Vaší objednávky, jejím učiněním počínaje a registrací objednaných programů konče, budete moci na těchto stránkách sledovat stav, ve kterém se vaše objednávka nachází.

Nevyhovuje-li Vám žádný z uvedených možných způsobů platby a dodání programu, je možné se individuálně domluvit i jinak.

 
Vývoj databázových a informačních systémů Webové prezentace a aplikace Grafika Corporate identity